| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Hrnečku,
nie si jediná kto to tak má. Neprežila som žiadne veľké problémy a sklamania ale mám to presne ako ty, necítim potrebu s niekým vypadnúť, laškovať, piť, flirtovať...proste tú potrebu nemám. Raz za čas možno 5x do roka idem na nejakú akciu (firemná konferencia, vianočný večierok, posedenie s kolegami, stretávka zo školy...) ale inak maximálne s kamarátkami na kávu. Na týchto akciách sa bavím s ľudmi ktorí nemajú dvojzmyselné narážky, neopíjajú sa a je to príjemné, nemusím riešiť žiadne hranice, čo áno a čo už nie, lebo tam nie je ani náznak iskrenia.
Našťastie mám muža (už 20 rokov), ktorý to má nastavené tak isto. Nepotrebujem mať zážitky s inými ľuďmi na denne báze. Mám v práci super kolegov, na ulici susedov s ktorými pokecáme, ale nepotrebujem aby za mnou sused chodil denne na kávu a bolo by mi čudné keby kamarátka vyhľadávala môjho muža keď nie som doma. Skrátka takéto vzťahy nevedieme. Takáto blízkosť ostáva len pre najbližšiu rodinu, aj to nie tak, že mužovej sestry manžel chodí na kávu ku mne, ak má cestu okolo tak sa zastaví aj sám (2x do roka) ale inak príde s mužovou sestrou.
Nemyslím si že sa máš liečiť. Ak Vám to obom vyhovuje tak prečo by si sa mala siliť do niečoho čo ti je cudzie, nepríjemné. To že všetci okolo chlascú a flirtujú ešte neznamená že toto je norma a ty si prehnane žiarlivá.
Vidím to teraz v práci. Mám mladú kolegyňu ktorá je free, obieha ženatých chlapov, chodí s nimi na túry, na žúrky, nemá problém ísť so ženatým chlapom a jeho deťmi na hríby, potom ísť s ním na bicykel, organizovať posedenia, žúrky a tváriť sa že veď o nič nejde. No ide, lebo pred mesiacom sa prevalilo že to s jedným kolegom už 1/4 roka ťahá. On 15 rokov ženatý, doma dve malé deti a ide sa sťahovať k nej. Ale veď o nič nejde, mal byť verný, je to jeho problém. Njn padlo to na neho a ostatné manželky si môžu vydýchnuť. Príležitosť robí zlodeja, bohužiaľ je to tak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.