| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

je potřeba věřit, mít naději, protože zázraky se dějí, vím to. Od listopadu trávím denně několik hodin v nemocnici, dědeček nám čtyřikrát málem umřel, ostatní už ani nedoufali, já jsem vždy tvrdila, že budu doufat, až do poslední minuty. Nikdy jsem se nenabrečela tolik jako během tohoto období (já vím, člověk by si řekl, starý pán, má odžito, ale mám ho jako tátu, takže to pro mě bylo hodně těžké). Doktoři nám řekli, že teď už zbývá se jenom modlit. To neumím, ale přesto jsem se mu snažila předávat svoji životní sílu, co to šlo. A teď, po třech měsících je děda relativně v pořádku, jediný problém, který přetrvává je hybnost, ta se ale den ode dne zlepšuje a prognoza je velice příznivá. Budu myslet i na vás, přeju hodně štěstí, budete ho potřebovat ~;(( a je potřeba to brát tak, že síla myšlenky, to je na světě to nejvíc a věřit.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.