| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Však jsem psala, že se podvědomě vyhledávají lidé, co jsou si vlastnostmi, názory a chováním nejblíž, a pak to moje psané pravidlo funguje... A věřím, že manželovi kafe s kamarádem-který se sem sám zve není jedno, ale prostě mi věří (druhá věc je že má svou hrdost a žárlivost nedává najevo, protože se přiznal, že na ně trochu žárlí, ale nic mi neřekl). Sám by sem kamarádku chodit nenechal, povídali jsme si o tom a v podstatě z toho vylezlo, že mu to vadí,když tady je někdo z nich, ale nechává rozhodnutí plně na mě, zda je pozvu dál. Sem tam to je schopnej nejspíš přežít s tou svou hrdostí, ale kdyby to bylo pravidlo, ozval by se nebo by začal dělat to samý mě.... Takže teď už vím, že "fuk" mu nejsem nebo ~x~. Ono třeba ta moje kamarádka co je úplnej opak mě je stále mojí kamarádkou nejspíš proto, že mi nikdy nepředhazovala, že jsem na terapii nebo úchyl nebo divná a zrovna tak já jí nikdy nepředhodila, že je mrcha. Respektujeme se navzájem a o tom to je. Ona by nežila jako já, já zas jako ona. Je úsměvný jak se tu do mě pouštějí samý "uvolněný", docela by mě zajímal jejich věk... Nebo třeba náhled na věc, jak by jim bylo příjemný, kdyby nějaká taková ještě víc uvolněná odvedla toho jejich chlapíka ~w~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.