| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Diskusí jsem nečetla .Mela jsem ale uplne stejne dilema i opat let driv ,ale rozhodla jsem se ze ne a jsem rada. A to neni problem s penezi ani s bydlením.
Ale ja sama jsem dite starší matky a mam dva o hodne starší sourozence. V dětství jsem vnímala casto, ze si nemam s kým hrát a jsem hodne sama. Ale ty mas jedináčka tak to asi vnímas jinak. Navic mamka na to později nebyla zdravotně dobre a bylo to náročné. A to jsou věci, ktere člověk předem neví, ale pravděpodobnost zdravotních problému s věkem stoupá. . A kdyz k tomu pridam vasi ne uplne ideální bytovou a finanční situaci, tak bych to do toho ja v tvé situaci nesla.
A zkušenosti kolegyně, ktera to zvlada ve stejném veku perfektně jsou pro mne zavádějící. Jednak s ni clovek nebydlí a otázka je, jak to bude zvládat za dva, pět ci deset let...
A kdyz vidim u zápisu maminky, u kterých si clovek neni jisty,zda to nejsou babičky, tak je taky otázka jak to bere to dite...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.