| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Beat,
no jistě, všechny ženy jsou v padesáti nebo šedesáti nerudný báby, co nerozumí mladejm a jsou jen pro ostudu.
Mojí tchýni bylo při narození syna 65 let. Dneska je jí 77 a je poměrně vážně nemocná, ale co zvládá a jak žije, a nejen ona, ale její kamarádky, kterým je přes osmdesát, to bych kolikrát nedala já ve 39, protože by mi to připadalo jako děsnej opruz.
Mne vychovala babička, když jsem se narodila, bylo jí 48 let a vždycky jsem ji brala jako mámu. Problém jsem s tím neměla žádnej. A rozhodně jsem se za ní nestyděla, i když sbírala po sousedech vyhozený věci.
To je všechno kus od kusu, taky jsem měla spolužačku se staršími rodiči, kteří jí hlídali jako ostříži a byli "děsní", ale fakt bych se zdráhala to vztahovat na VŠECHNY rodiče.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.