| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

my jsme se právě vrátili z tebou popisované akce v Beskydech.
Pobyt v hotelu, v 9:00 jsem ráno posadila oblečené děti s lyžemi s lyžařskými instruktory do skibusu na svah, vyzvedávala jsem je z dopoledního programu ve školce v 11:30 - celou tu dobu jsem měla volno, takže pro babičku ideál~;).
Od půl čtvrté do půl šesté jsme měli organizovaný program venku, letos téma dinosauři:-).
Pouze jeden den z celého týdne lilo jako z konve, ale jenom cca do 14hod, takže jsme vyrazili po 14hod na tříhodinovou tůru po lesích cestou necestou, a to se nám líbilo taky moc:-)
Sníh byl všechny dny alespoň trochu, sněhuláků jsme několik postavili, boby využili a kyblík s lopatkama taky a dokonce ne na bahno:-)
Jedno dítě lyžuje po pěti dopoledních lekcích v lyžařské školce perfektně a propadla lyžování.. lyžuje pomalu lépe než my a ze svahu a hor jsme dnes odjížděli s řevem~6~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.