| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- "co to plácáte za nesmysly?"

které nesmysly máte na mysli ? Postřehl jsem jen ty Vaše, kterými namísto věcnosti pokoušíte se ukázat, že já cosi dostávám od nějakých firemních pobudů, které označujete jako obchoďáky

- " Zjevně jsem se vás nějak dotkla a máte potřebu se obhajovat, no přee mnou nemusíte. "

Ŕekl bych, že se docela přeceňujete. Co Vám je zjevné, mně nikoli. Nijak jste se mne nedotkla, jak jsem už i napsal, stejně tak nemám potřebu obhajovat sebe a ani to nečiním. Žádám toliko důkazy pro Vaše tvrzení, Vy je nemáte a nemísto nich předkládáte logické klamy.


- "A pokud vy máte z něčeho černé svědomí, tak to je pouze váš problém."

ani tato opakovaná pitomá osobní invektiva není důkazem, ale logickým klamem.


- "Spousta z nás jistě někdy v ordinaci obchoďáka potkala a každý si istě všimne různých potištěných předmětů od farma firem v ordinaci lékařů."

to je možné. Nijak to nesvědčí pro to, že lékaři píší léky podle smluv s farmafirmami, coř je původní tvrzení kohosi (viz vlákno diskuse), na které jsem reagoval a od kterého se odvíjí tako hloupá pseudopolemika..


- "Jinak nemám zapotřebí vám cokoliv dokazovat že? "

přesto se o to marně snažíte, jediný důkaz jste nepředložila. Vaše domněnky o tom, čím já píšu, jaké mám svědomí, čemu byste se u mne divila etc. jsou toliko projekcí obav Vašeho svědomí do mne, neprokazují nijak, že lékaři předepisují léky podle smluv s farmafirmami. To by byl onen nekalý čin, který se jistě může přihodi a snad se i přihodil, přišlo se na něj a byl předmětnou věcí soudu.


- " Stejně tak vy nedokážete mě opak."

Ei incumbit probatio qui dicit, non qui negat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.