| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evo a Mirko, vím, že jste mi psaly, moc vám děkuji (a nejenom vám) za všechny reakce, rady a tipy.

A pro pobavení sem vložím, co jsem vygooglila o chodu otevřeného oddělení 18B v Kroměříži. Na rovinu, tohle by mne položilo:)
Hlavně ten ranní budíček a večer bych už padala na hubu. Zvláště vstávat v těch šest, když beru na noc Trittico a asi mi nechají i Ansilan, který mám nově...Ráno v sedm vstanu s dětmi, protože musím, ale tak bych toužila si pospat aspon do půl deváté...Protože jsem po těch lécích spavá.

Tak zírejte:
"V 6 hodin je budíček, v 6:05 autogenní trénink a v 6:45 rozcvička. V 7:30 snídaně, v 8:15 ranní schůzka pacientů s personálem, kterou řídí pacientská spoluspráva. Od 9:30 do 10:45 probíhá ranní terapeutický program spočívající ve skupinových psychoterapiích. V 11:30 hodin je oběd, ve 12:30 autogenní trénink, od 14:00 do 15,00 se konají odpolední terapeutické aktivity (skupinová psychoterapie, psychogymnastika, arteterapie, přednáška). Od 15:15 hod. Do 16:15 hodin je sport (volejbal, cvičení apod.), od 16:15 do 19 hodin osobní volno, přerušené v 17:30 hodin večeří. V 19:15 začíná večerní program, který je věnován přednáškám, nácviku sociálních dovedností a společenské zábavě, trvá do 20:15. Ve 21:50 hod je den zakončen opět nácvikem autogenního tréninku. "

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.