| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je to pod moje rozlišovací schopnosti a to ani nejsem muž.
Vlastně - podle mě by měla namalovanost - nenamalovanost nehtů korespondovat s celkovou úpravou. Mám známou, která se obléká a hlavně obouvá tak, že to zvýrazňuje její nedostatky, např. několikrát jsem ji zahlédla v punčocháčích s proužkatým vzorem, vždy jedna nohavice byla překroucená, takže proužky nešly hezky šikmo, ale do spirály. Nebo má v oblibě legíny a kratší tričko, bohužel látka legín se roztáhe, jejich látka tudíž zprůhlední a všichni si můžeme prohlédnout vzor jejích kalhotek.
Boty jsou další kapitola. Nejčastěji nosí šíleně rozšláplé baleríny s maskáčovým vzorem. Vzhledem k tomu, že je spíš menší a silnější, nejsou pro ni placaté boty to nejlepší. Kdyby nemluvila o tom, že jí pedikérka nalakovala nehty, nikdy bych si toho u ní nepovšimla, spíš než na detaily koukám na celkový vzhled.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.