| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ještě ke včerejšímu tématu.
Měli jsme stupátko na Inglesině Magnum a bylo to bez problémů. Kdybych nejdřív četla zdejší diskuzi, tak ho snad ani nepořizujeme ~:-D takhle jsme problémy nečekaly a nebyly ~:-D
Stupátko je samo o sobě dost složité, má spoustu šroubů na seřízení, chvilku trvalo než jsme to "vychytali". Ale to je asi u každého kočárku. Na konstrukci jsme pod upevněním měli kousky linolea, hlavně kvůli případnému poškrábání.
Ano, dovozce stupátko nedoporučuje. Je to přece jen zátěž na konstrukci (každého) podvozku. Tvrdí, že tím zaniká záruka, že jejich technik pozná, že na kočárku byl upevněn skate. Toto jsme se rozhodli akceptovat.
S dítětem na skate se brzdí špatně. Většinou jsem brzdila kočárek po vystoupení dítka a dítě zase nechala nastoupit až po odbrždění. Nebo jsem při nejhorším zvedla brzdu rukou.
Kočárek se skatem už je docela dlouhé souprava, ale stojí to za to. Jezdil parádně, do úplného terénu ne, ale kde projedou golfky, tam skate taky. Při nájezdech na chodník jsem skate přizvedávala špičkou nohy. Jinak kopíruje cestu kočárku naprosto úžasně.
Děti mám klidné, tak se seskakováním neporadím. Ježdění milovaly obě. Seskakování se dá trochu hlídat, dítě přece jen stojí hned před Tebou a "pod" madlem kočárku. Ale občas jsem pak svezla i původní mimino (když povyrostlo a bylo schopné stání) a to moc dlouho nevydrželo a různě "zlobilo".
Verzi mimino v šátku starší v golfkách jsme používali taky, záleželo na okolnostech. Obojí mělo svoje výhody. Nicméně na skate nedám dopustit, nám pomohl moc.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.