| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj všichni,julca tedy rozhodně nemluví ve vetách,zvládá par slov,začala trochu skloňovat,ale jen mami,tati,babí. Jinak nedoslovuje takže banán je ba,autobus je abu. Ale myslela jsem že budeme mluvit stejně později,protože jsme dvojjazycna rodinka. Julca je ale moc šikovná. Zvládá spoustu zvířátek v obou jazycích. Co se týče nočníku,tak to bylo asi jen období před měsícem,ale měli jsme od kamarádky plenky staršího data,tak ji to asi vadilo. Říkám si,že vzhledem k tomu,že už v srpnu musím do práce,musíme odplenkovat a přestat kojit. To se mi pořád nedaří. Pořád se budí v noci,i když už minulý týden vydržela po dvě noci spat celou noc. Zjistila jsem že spí déle když je v místnosti chladněji a když je večer pořádně najedená,ale to je oříšek,protože kaši mi nesni celou takže se ji cca od šesti do půl osmé snažím dávat nějaké jídlo. Kousek rohlíku ode me,potom zbytek od oběda,banány,trochu jablka,zkrátka co je zrovna po ruce nebo v lednici. Na dnešek třeba usnula v devět a probudila se na mlíko o půl druhé a pak v půl šesté. Definitivně se vzbudila o půl 8.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.