| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Sjuu, jak to tak čtu, máš velký problém a nejsem přesvědčená o tom, že adopce u tebe něco vyřešila. Sama mám adoptovaného syna. 8 let jsme se snažili a nic. 2 pokusy v centru taky nevyšly. Dlouho jsem se téhle myšlence bránila, ale pak mi nějak došlo, že pokud chceme být rodina, jinak to nepůjde a nějak se to ve mě přepnulo. A za sebe musím říct, že v okamžiku, kdy jsem poprvé došla na naši sociálku pro info - bylo to rozhodnutí přes noc - mě se strašně, neskutečně vnitřně ulevilo, všechno ze mě spadlo a já prostě věděla, že se mrňouse dočkáme na 100%. Už nebyla žádná další obrečená menstruace, prostě nic. A věř, že nelituji, alespoň zatím - Vojtovi budou 2 roky. Dočkali jsme se ho za rok a půl, ale každý kraj je jiný. Teď už máme podanou druhou žádost a těšíme se jako poprvé. Nikdy nezapomenu na to, když mi manžel volal, že pro nás konečně mrňouse mají...když jsme se jeli seznámit se spisem...když jsme přijeli do kojeňáku a on se na nás smál... Tohle je nepřenosná zkušenost. Mě taky práce nebavila, obrečela jsem každou kolegyni, mladší, která odešla na mateřskou...ale práci prostě potřebuji. A nikdy mi z hlavy nezmizí myšlenka na vlastní dítě - neznáme příčinu, proč to nejde.... Ale zrovna tak mi nikdy nepřestane být líto, že ten náš mrňous byl 3 měsíce někde sám, jeden z mnoha... Ale upřímně si myslím, že ty s touto myšlenkou nejsi srovnaná. A věř, že psycholog to na tobě pozná. Asi bych se o tom snažila si s někým promluvit.~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.