| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jejdamane, tak to jsem zvědavá co napíšeš za 10let.....

oblečení na kluky 140 a víc skoro není...od 158-164 prakticky jeden kousek od všeho na krámu...a 170,176 a víc není...a to jsem ještě před 15lety kupovala manželovi dětskou 192 pyžamo....

A mít doma kluka 13let...170cm vysokého...jediný co se na něj sežene je spodní prádlo, prootže mu stále je 152

běžný postup je, že pošlou matky do dospělýho,ale nějak si nevšimli, že kluk neváží 150kg,ale třeba jen 45kg....takže mu tam NIC nebude.

A boty to je kategorie sama za sebe.....v tomto věku většina kluků nosí třeba 41-43-45 a mají úzké nohy.

A věk 14-15...tak já třeba sháněla přesně 10měsíců druhé kalhoty, které budou synovi dobře~8~ je totiž extrémně štíhlý a vysoký....boty má jen ze sportů, tam se dá totiž 46 koupit.
Už 2 roky nebyl na sjezdovkách....boty v tomto čísle nejsou....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.