| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

V zásadě nemám ráda obrázkový trička. Mám ráda proužkovaný, jednobarevný, případně s nějakým uměřeným obrázkem, třeba jen malým (v místě "odznaku"), když už to musí být. Ideální, když jsou i střihově zajímavý, ale to už je fakt sci-fi. Barva je pro mě naopak velmi důležitá.

Mám ráda klasický dětský oblečení typu kabátky, "slušný" kalhoty (manšestráky, chinos...), svetry (místo všudypřítomných kapucových mikin). Nepřezdobený šaty pro holky. Košile pro kluky (bez nablblých aplikací, prostě kostička nebo proužek). Nemám ráda klasické baseballové kšiltovky, radši čepice a klobouky s nápadem.

(Samozřejmě, že do lesa a na lítačku nosí naše děti taky softshellový kalhoty a sportovní bundy. Ale mají i kousky do města nebo tzv. "na lepší". Syn miluje v necelých pěti letech manšestráky, košili s krátkým rukávem a sako, takže zas tak nepohodlný to pro něj bejt nemůže. Doufám, že mu to vydrží.)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.