| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo ty ses nevyjádřila dost jasně a on nevěděl....~k~. Chudák malej...obelhanej.
No...víš, já jsem schopná taky vzít spoustu viny na sebe, ale - spíš teda pokud tu nějakou imaginární vinu cítíš...si řekni, jestli bys s ním za stejných okolností, jaké byly, chtěla žít dál?

Víš, já myslím, že selhat může kdekdo...a jsem schopná a ochotná leccos odpustit. jenže - pokud někdo objektivně selže a ublíží, je na místě jiné jednání, než předvádí ten tvůj.
Je to naprosto sebestředný sobec a manipulátor, který bude ty ženský nějakým způsobem týrat do té doby, než padne kosa na kámen a najde si nějakou megeru, co ho postaví do latě ~k~. Jenže ty on docela dobře pozná a tak si nachází submisivní a takové, které mu jeho jednání žerou.

A tys měla setsakramantské štěstí, že ti pomáhá tvůj nový přítel...protože sama by ses možná k tomuhle kroku neodhodlala. Proto za něj bu´d vděčná, asi ti ho poslalo samo nebe.
A udělala jsi tím čáru přes rozpočet manželovi, protože ten s touhle variantou nepočítal. Proto tak skuhrá a zkouší ještě svoje metody, které na tebe vždycky fungovaly.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.