| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mam to uplne stejne. Jsme tu jiz sedm let, bylo nekolik pokusu o lekce cestiny, ale myslim si, ze se cesky nenauci. V praci to nepotrebuje, mozna na to i hresi prave ve vyrizovani veci kolem domu, deti apod., kdy vse musim ja, ale nejvice mi to vadi pri takovych rodinnych setkanich, kdy se mluvi prevazne cesky a on proste jen sedi a cte si.
Ale jsem rada, ze s nama vubec v Praze je, byli jsme sedm let v usa a jsem stastna, ze muzu byt ted blizko sve rodiny.

Ja ted resim vetsi problem a to ten, ze maly ma mozna mirnou dysfazii a mluvi velmi spatne i cesky. A tim, ze na neho tatinek mluvi jen anglicky, tak s nim vubec nechce byt a ani na sebe od neho nenecha sahnout. Bala jsem se ho dat i do anglicke skolky. Dcera sla ve dvou letech a byla uz ve trech krasne dvojjazycna, u toho maleho to vidim spis, ze anglictina bude jeho druhy jazyk a kdo vi jestli. Tak manzel je timto donucen nabirat vice ceskych slovicek, protoze samozrejme o vikendu je s nim i sam, prestoze maly vzdoruje, ale to nemuzu tolerovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.