| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jejdamane - taky souhlasím, řešila jsem to zrovna posledních pár týdnů a taky jsem nakonec dala na svojí intuici, mám syna s dysfázií, druhým rokem ve speciální školce, pozornost taky není nějak extra, ale pozná i píše téměř všechna písmena, čísla, počítá, má docela velký přehled...jen sociálně není tak zdatný, je hodně citlivý, úzkostný...ve školce a všichni další odborníci mi doporučovali odklad, zvažovali jsme to hodně dlouho, ale nakonec v září do školy půjde - bude mu 6,5 - ALE - půjde proto, že nám přišla do cesty škola s logopedickou třídou, kde jich bude jen 10 ve třídě, mají dvě hodiny logopedie týdně navíc a jako bonus s ním půjde kamarád se kterým je ve třídě teď ve školce a další dvě děti ze školky tam chodí do první třídy letos... Včera jsem to zrovna probírala s logopedkou ve školce a byla z toho nadšená, řekla mi, že pokud bychom ho teď chtěli dát do klasické školy a třídy o 30 dětech, tak že by mi taky řekla ne, ale že takhle to bude úplně ideální... Ale přemýšlela jsem a zvažovala jsem to hodně dlouho, měla jsem pocit, že jdu tak trochu "proti všem", ale nakonec jsem dala na vlastní intuici a pocit z té školy, když jsme tam byli se synem i přímo v hodině a to rozhodlo... Myslím, že rodiče přece jen znají své dítě nejlépe...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.