| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- "To že má dítě ze zdravotních důvodů jinak nastavené očkování přece neznamená, že nebude řádně očkováno."

Ani jsem to netvrdil. Ale je tu zákon a takové dítko nemá být přijato do péče předškolního zařízení.


- "Pokud doktor napíše, že dítě JE řádně očkováno"

tak je to, co jsem napsal na jiném místě

- " školka opravdu nezkoumá očkováky jednotlivých dětí, které vakcíny má a které ne."


to o ní ale nikdo nechce. Tákon jasně stanovuje,co musí mít dítě potvrzeno.


- " Doktor napíše ANO a to je pro školku jasné."

Její věc. Ignorantia iuris non praesumitur nec toleratur.


- "Nechápu proč by mělo být podle Vás dítě s individuálním očkovacím plánem vyřazené ze školky, jen díky tomu, že jeho imunita nebo zdravotní stav potřebuje jiné nastavení očkování, než je běžné a stádní."

a) nemusíte to chápat
b) není to podle mne, ale podle zákona, kiterá nejspíše neznáte, §50 je zu v této diskusi citován doslovně



"...nebo se nemůže očkování podrobit pro trvalou kontraindikaci."
to je podle mě právě ten případ, kdy je očkování individuálně nastavené."

podle Vás možná. Ve skutečnosti ale nikoli.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.