| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Děti mají ve volbě kroužků naprosto volnou ruku, nikdy jsme jim neřekli, že na to a to nemůžou chodit, protože na to nemáme.

Na školu v přírodě vždy jedou, na lyžák taky. Nevím, proč je tu neustále omíláno, že jsou to snad chudinky, které budou celý život oproti svým vrstevníkům znevýhodnění, protože něco nebudou mít, něco nazažijou. Tak to přece není. Mají fakt všechno, co potřebují. Dneska jsem se jich ptala, jestli mají pocit, že by něco neměli a ani jedno z těch starších, kteří už to chápou, si nestěžovali. Syn mne dojal, když řekl, že je rád, že není jako jeho kamarád Vojta jedináček, že on si nemá s kým hrát.
Jsou malí na to, aby mi říkali to, co si myslí, že to chci slyšet. Řeknou to tak, jak to cítí. Takže za naše děti mohu v klidu prohlásit, že fakt žádným nedostatkem netvrdí. A pokud tu s tím některé pořád manipulují, tak mají nějaké pokroucené představy, že děti z vícečetných rodin jsou automaticky chudáčci ve špinavých a otrhaných hadrech, kteří v životě nebudou mít mobil, tablet ani počítač...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.