| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

na učení není člověk nikdy starej :-) Měla jsem stejné touhy, medicínu nebo veterinu,ani jedno nejde samozřejmě dálkově. Jsem teda na zemědělce v Praze,neplatím nic,přijímačky na můj obor nebyly,většinou o prázdninách je druhé kolo přijímacího řízení na neobsazné obory..Ono se to protřídí samo,u nás například matematikou v prvním ročníku. Já končím druhák,bude mi čtyřicet.Nastupovalo nás asi 200 teď je nás 36 jsem zvědává,kolik z nás to doklepe na bakaláře příští rok. Letí to..Do školy chodíme většinou 3 víkendy nepovinné v semestru,pak je jeden povinný týden ale v tom máme většinou už jen konzultace a zkoušky. Nedělají rozdíly mezi deňákama a dálkařema,musíme se samostudiem naučit to samé, což vždycky při práci není jednoduché(a hlavně nám není těch dvacet že jo :-)) ale zas mi to přijde lepší a víc "k něčemu" než si zaplatit třeba UJAK nbo něco podobného..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.