| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

- " jaký je váš názor "

víte, názor na obecnou věc já nevytvážřím, jsou jistá fakta, o nich píšu,
konkretní jedotlivé věci se nedají jen tak řečí ihodnotit

- " dítě podědilo sklony k mihréně(resp už několikrát prodělalo záchvat migrény)?"

no, to je právě vě konkretní, nenímigréna jako migréna, nicméně, jakkoli obecnou kontraindikací očkování, tedy pokud nepatří mezi dekompenmovaná neurologická onemocnění, a opačně, pokud by po očkování 1. dávkou došlo k potížím, pak by už druhá dávka nemla být podána. k tomu by měl dát vyjádření neurolog.

- U syna jsem si všimla, že už coby miminko (jinak velmi hodné a nebrečící) byl nevrlý a plakal, kdyz se měmilo počasí či bylo před bouřkou, deštěm atd.,"

zejména batolata reagují zmenou chování na blížící se změny počasí (tlaku)

- " aby se mu pak třeba právě po tom očkování ta migréna nerozjela v nějaké šílené míře."

no, to Vám asi takto dopředu nikdo není s to předpoědět

- " jsem posedlá hrůzou z encefalidy a je mi jasné, že její prodělání by mohlo mít podstatně horší následky než jen zhoršení migrény"

ni právě, to je vždy takový souboj zisku a ztráty, těžko říci, co převažuje, v obecné rovině bych já ke očkování svého děcka přistupoval tak, že pokud nejde o dekompensované neurologické onemocnění a jsou risika přisátí klíštěte, asi ych naočkoval, ale konkretně bych musel vědět o děcku mnohem více, a to včetně reakcí na dosud aplikované vakcíny, abych se nějak vyjádřil

- " Tak sbírám názory,,"

mám dojem, že trpící migrénou mají své www stránky, možná by stálo za to se ptá jich, zda byli očkovaní a co jim to přineslo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.