| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Je divné, jak to každý bere úplně jinak. Mám za sebou opravdu hodně samovolných potratů. Nemůžu napsat kolik. Bylo jich mnoho a s odstupem času jsem na to přestala myslet a popravdě nevím, kolik jich bylo. Je pravda, že díky cílené snaze a velmi včasnému testování jsem ty 2 čárky viděla opravdu mnohokrát. Netestovat tak brzy, ani nevím, že se to stalo. Jak jsem psala, mnoho jich bylo na začátku těhotenství, ale potratila jsem i ve 12tt., 14tt.. Nikdo mi nikdy neřekl upřímnou soustrast a já jsem za to ráda. Nebrala jsem to, že mi někdo umřel. Byla jsem totálně na dně, ale říkat si, že mi umřelo miminko, to už by bylo pro mě asi příliš a dnes bych asi byla v PL a ne zdravou matkou. Bylo mi líto, že to nedopadlo, ale naše reakce byla taková, že jsme napnuly všechny síly a podrobili se mnohým vyšetřením, abychom k vytouženému miminku došli.

Jak jsem napsala nahoře, každý to máme jinak. Moje rada by byla: nepitvej se v tom tolik. Odtrp si to, odbreč si to a snažte se dál. Evidentně jsi jiná, tak to asi není to, co chceš číst. Každopádně přeju hodně štěstí~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.