| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Úzkosti moc dobře znám. Trochu pomohly AD a psychoterapie, ale vrací se mi to, poslední dobou hodně. Procházím právě rozvodem. Z několika stran zastrašování, vyhrožování. Neustále o sobě pochybuju a vždycky se najde nějaký magor, který mě v mých pochybnostech ještě utvrzuje.
Teď je na tématu dne - nejsem dobrá máma, děti se mě bojí. Ději mívají teď v noci divné stavy, budí se, vstávám k nim. Jsem na mě přísná, sem tam na ně zařvu, když mě neposlechnou, často třeba ráno při vypravování do školy, nebo když musí sebou pohnout. Nebiju je, nepůsobím jim bolest, netrápím je. Hraju si s nimi, zpívám si s nimi, mazlím se s nimi, čteme si, věnuju se jim. Ale když kují nějaké nekalosti nebo když se mezi sebou dohadují či perou, houknu na ně.
Tohle mi tvrdí osoba, které se ty děti opravdu bojí, protože se chová pro ně nevyzpytatelně a nevědí, co od ní čekat. Která často řve na mě, dělá scény apod. Přitom tvrdí, že on je přeci naprosto v klidu. Dost mě zaujalo téma dole právě o selektivním zapomínači, protože přesně tohle na něj sedí.
Nevím, jak si pomoci od vlastních úzkostí, v uzavřených prostorách se mi neustále točí hlava, je to jako bych byla pořád na vodě, našlapuji do prázdna. Už jsem si zvykla - mám to vlastně pořád, neomdlívám, nepanikařím, jsem schopná s tím i chodit do práce a v práci i pracovat. Do toho obrovské bolesti zad v noci, kdy nemohu pořádně spát. Nevím, jak dlouho tohle vydržím a nevím, jestli se objednat znovu k psychiatričce, z péče mě propustila už loni, vypadala jsem (a cítila se) v pořádku a v pohodě.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.