| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Senedra, děkuji za tuto diskuzi. Moc jsem se pobavila.

My vesnický burani jsme v pionýrským kroji chodit nemuseli 1.5.:-) skoro všichni jako dobrovolní hasiči.....jsme chodili v montérkách a tmavě modré košili a v baretu, dokonce to se ani manželovi měšťákovi nechce věřit, jsme nemuseli na pionýra chodit, prostě kdo byl v hasičáku tak tohle nemusel.
Takže nám aspoň nebyla zima.....košile byli veliké a montérky též....~;)pod to šlo navléci poměrně dost oblečení.

Ale nikdo nezmínil každoroční 2-3dny v červnu an poli s nužkama v ruce(v první ty s kupatou špičkou na to byli opravdu ideální~8~), kdy se stříhali hlavičky rozkvetlé cibule a odměna byla horalka a čaj~t~ (1-4. třída)

partizánský samopal jsem zaznamenala až někdy v páté třídě, kdy se zjistilo, že dobře běhám....bodejď ne....pravidelně jsem se zůčastňovala.....,ale mám an to nějaké zatemněné vzpomínky, nepamatuju si na nic jen to lítání po lese.....

A v létě služby na pozemkách ve škole, když od nás nic nejelo, muselo se v určený den dojet a sejít se tam s účou a celé dopoledne tam(pamatuju se jak jsem to nesnášela)....zpět nám nic nejelo, tak 5km pěšky domů...~d~

A hlídání školy, sedělo se na chodbě a zapisovali se návštěvy.....




Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.