| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak asi hlídat, aby to, co to zhoršuje, fakt nejedly, nepily... Co se týká kosmetiky z Mrtvého moře, nikdy jsem nezkoušela. Samože se mažu, každé ráno i večer, ale zjistila jsem, že je asi pomalu jedno čím. Je důležité mazat, aby kůže nebyla vysušená. Děti mazání nesnášejí, takže téměř nemažu. Nám prostě pomáhá moře, jako pobyt tam. Jezdíme vždy aspoň na 14 dní, pomáhá mi to i na astma, pylovou alergii... po moři cca 4 měsíce nemusím brát nebo můžu snížit léky. Nejezdili jsme kolik let, prostě na to nebylo, stavěli jsme atd. Ale teď říkám, že se raději omezím ve spoustě jiných věcí, ale to moře beru jako investici do zdraví. Jezdíme do Chorvatska, autem, apartmány... Na "hotel" (takový ty chlívky v řadě) jednou na last minut, kdy byly 2 děti zdarma. Stejně to je darda, ale když jsme předtím nejezdili, byla jsem po létě celý podzim paralyzovaná od alergie i astmatu...

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.