| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, funkční návod na moji dceru by se mi hodil. Ona taky perfektně poslouchá všechny ty "sebezáchovné" pokyny ohledně toho, kam se neleze pod auto, jak se rozhlížet a jestli bude mít helmu, v tom není nejmenší problém. Ale uklízení, oblékání, čistění zubů, vyžadování odpovědi na mou otázku, reakce na moje volání... U toho všeho je schopna splnit to ukázkově jak reklamní dítě nebo nereagovat na desáté oslovení. Zkoušela jsem kdeco. Nejvíce funguje, pokud v blízké budoucnosti je něco, na co se dcera těší, a lze říci, že normální denní fungování bez naschválů je podmínkou toho, abychom se toho učastnili. Jenže jednak takovou věc nemáte v plánu každý den, jednak jsou okamžiky, kdy se šprajcne i tak. (Že pak hrozbu dodržím, na té skutečnosti vůbec nic nemění.) Obávám se, že je to boj, který nevyhrávám. A přitom vím, že to mimo domov nikomu nedělá (prarodiče, tety a strejdové, školka - na nikoho to nezkouší, jen doma).

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.