| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Asi to bude trochu zvláštní téma, ale přísahám že si nedělám legraci. Nesnáším vodu. Docela zvláštní úchylka, že?
Samozřejmě hygienu dodržuju, ale než se večer dokopu do sprchy, musím se k tomu neskutečně přemlouvat a stresuje mě to. Ruce (s běžnou "špínou", ne viditelně znečištěné pochopitelně) umývám cca vteřinovým strčením pod tekoucí vodu. Na nádobí jsem si musela pořídit myčku, vodu na pití napouštím do lahve/sklenice s takovou přesností, abych se při tom nenamočila. Jít ven v dešti je pro mě horor. Prostě to nesnesu, pocit mokré kůže, mokrého těla, o mokrých vlasech nemluvě. Je mi to hnusné. Nějaké letní radovánky v bazénech a koupalištích nepřicházejí v úvahu, nikdy jsem nepochopila co na tom lidi mají.
Mýt se kvůli tomu samozřejmě nepřestanu, ani umývat nádobí, vytírat podlahy nebo pít. Ale dost mě to omezuje. Je asi zbytečné ptát se, jestli neznáte někoho podobně "postiženého", tipuju že tohle bude asi docela rarita... Jak se toho zbavit? Prosím zdržte se legrácek a blbých poznámek, díky.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.