| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak u nás je to naopak, učitelka je výborná.
"Jana" to sama hodnotí že to zatím šikana není, ale nechce to nechat rozběhnout. Asi před půl rokem ji takhle otravovala jiná holka ve třídě, pracovně ji nazvu Jiřina :) . Jiřinu třídní učitelka řešila, zatrhla jí to a Jiřina přestala. Ovšem teď se Jiřina kamarádí s Evou a začala otravovat Janu Eva, tedy výrazně míň než to dělávala Jiřina, Eva je opatrnější a mírnější, ale otravuje taky.
Jana to sama hodnotí, že to šikana není a NECHCE, aby to hlásila učitelce maminka, chce si to vyřešit sama. Akorát neví jak.
No a mně zatím napadlo jen řešení, že má teda v tom případě zajít za učitelkou a požádat ji o radu. Říct co se děje, požádat o radu jak se má bránit, protože na řeči Eva nezabírá a praštit si ji nedovolí, ale ráda by se naučila bránit podobnýmu chování sama, aby si uměla s podobnejma lidma poradit i do budoucna a nebyla závislá jen na ochraně vyšší autority.
No a jak mi to vrtá hlavou, tak mě napadlo zeptat se tady, jestli třeba někdo nabídne lepší nápad.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.