| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky tak se k vám přesunuji z diskuze porod v říjnu. Teď je to 14 dní co jsem po revizi z důvodu samovolného potratu v 17.tt. Můj příběh začal tím že jsem plánovaně otěhotněla a v roce 2004 se nám narodila zdravá holčička, v roce 2007 zdravý chlapeček a teď v mých 30 letech jsme se s manželem dohodli ještě na třetím dítěti. Po otěhotnění v říjnu 2013 asi za 10 dní po 2 čárkách na testu začala krvácet, takže velmi ranný potrat-prakticky jako opožděná menstruace. Tak dobrý dr. říkal může se to stát, tak jeden měsíc jsme vynechali a já otěhotněla v lednu. Už od začátku nějaké problémy, těhu se nechtělo moc ukazovat a dr. nasadil pro jistotu utrogestan, pak to vypadalo že už bude vše o.k.ale genet. screening v 1.trim.riziko 1:172 Edwardsův syndrom, hodnoty krve alarmující FBhcg 0,298 Mmol a Papp-A 0,05Mmol, jinak UZV o. k.(nosní kůstka, NT-vše super),nic jsme si z toho nědělali pač u dcry nám hrozili downem. Našla jsem si že ty hodnoty nemusí 100% znamenat vvv, ale i riziko potratu, že např. placenta nefunguje na 100%.Pak jsem z ničeho nic začala špinit a pa slabě krvácet ve 14.tt. Dle 3 doktorů bylo vše o.k.mimi bylo v pořádku a nikde nic nenašli. Tak jsem 3.týdny vydržela ležet doma a pak jsem v neděli začala mít obrovské bolesti. Miminko jsem bohužel potratila (porodila ) do záchodové mísy. Už tam nebylo-tlak udělal svoje. Nemůžu se s tímto vyrovnat. V nemocnici jen lehká revize. Pořád hledám možné příčiny, důvody proč se to stalo. Histlogie nám neukázala celkem nic jen:těžce regresivně změněná decida a nekrotické choriové kly-kdo se v tom má vyznat co to znamená. Nechala jsem si vystavit od dr. žádanku na genet. konzultaci a budu požadovat co nejvíce vyšetření, nevzdáváme se naděje na třetí miminko, ale také nechceme riskovta. Nejsem pokusný králík a také mám srdce. Všem nám přeji, aby jsem měli svá zdravá vytoužená miminka. :)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.