| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Limai,nejsem z Prahy, tam ti neporadím.

Jsem z moravy,dědina,ale syn hraje už 4 rokem za zdejší město,malé,jsme rádi že máme 12 kluků na U11(ročník 2003).

Jsem asistent trenéra,což je u nás úředně řečeno druhý trenér.Všichni trenéři tu máme svoje zaměstnání a toto děláme ve volném čase,za minimální odměnu.Já hrála fotbal aktivně skoro do 26let.Sparta má určitě trenéry jako zaměstnance,takže možná jiný přístup.

Syn začal hrát až 7 letech,ex na fotbal vůbec nebyl a já na fotbal koukla nanejvýš sem tam v televizi,prostě nebyl čas,musela jsem se ohánět,abych nás uživila,když ex co měl propil.Zlákal nás na to kamarád,co je ted se mnou trénuje a syn ani pořádně nevěděl co jde hrát.

Do města ho od začátku musím vozit,protože tam není adekvátní spojení a tam na něj čekat,díky tomu jsem je začala trénovat,když toho musel druhý trenér asi po půl roce,co jsme tam chodily, nechat.

U nás to bylo:
Benjamínci(kolem 5-7 let,namíchaní,protože tu každý začíná jinak) 2xtýdně trénink asi 4x za rok nějaký přátelák

U8 a U9 mladší přípravka 2x týdně trénink 1 a 1/2 hodiny + pondělí zápas(hrajeme krajskou ligu,okres má zápasy o víkendu,na podzim září-listopad,na jaře duben-červen)

U10 a U11 starší přípravka 2x týdně trénink 1 a 1/2 hodiny + pondělí zápas(hrajeme krajskou ligu,okres má zápasy o víkendu,na podzim září-listopad,na jaře duben-červen)

V zimně když nejsou zápasy,se hrajou turnaje ,od listopadu do března jsme jich měli 11.Sem tam i turnaj během zápasové sezony.

Na zápasy i na turnaje venku klub zajišťuje autobus.Rodičům stačí je mám u hřiště předat,ale mohou jed i s námi.

Od září už bude hrát syn za žáky a tam už bude zápasů víc,začínají už srpnu.

Červenec je volný.

Jinak syn krom tohoto hostuje ještě z jedním klukem za okresní klub.který má i fotbalovou školu,kde by mohl nastoupit,ale je to daleko na dojíždění a na internát ho tak malého dávat nechci.Za ty hraje jen zápasy(sobota) a turnaje.


V létě organizujeme(klub) soustředění.Na týden i z noclehem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 1+1+1= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.