| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

prostě se do vody dostaly nečistoty, které způsobují minerální zbarvení

My jsme ho zase naopak mívali vždy přímo hnědý - fakt jak když spláchneš pole a letos byl jen brčálově zelený.Přitom sousedka ho měla totálně hnědý. Napouštěné to máme téměř ze stejného zdroje. Ona svůj vrt a vrt od souseda a my máme naší studnu, její vrt a vrt od stejného souseda. Takže jediné co je tam navíc je voda z naší studny a té je tam málo, protože ta je hluboká jen 9m, takže tam tolik vody není a navíc jsem se snažila jí ani nevyčerpat celou, aby mi šla voda do baráku.

Zatím filtruj a pokud bys měla pocit, že už to víc nejde, tak teprve potom tam dej vločkovač a zase dlouho filtruj. Ale hlavně vydrž, pravidelně čisti filtraci a počítej, že to může klidně 4-5 dní trvat. Já jsem vždycky byly nedočkavá a lila jsem tam CA nebo něco podobného a pak mi bazén "řádil" průběžně celou sezónu. Teprve až když mi další sousedka řekla, že se to vyfiltrovat dá, tak ač jsem tomu nevěřila jsem to zkusila a JO funguje to a navíc pak nebyl celé léto problém s údržbou vody - celou sezónu jiskřivě čistá.

Kdybys měla nějaký další dotaz, tak protože nevím jestli si vzpomenu sem ještě nakouknout, tak klidně napiš na mail hanka.se @ centrum.cz (vynechat mezery okolo zavináče). Držím palce a budu ráda, když napíšeš až se podaří to vyfiltrovat.
Je důležitý častý zpětný proplach filtrace.
Jestli jsi filtrovala celou noc, tak dneska už ho máš určitě aspoň o kousek lepší.

Pokud by se ti zdálo, že bazénový chlor a tablety nefungují, tak tam dej obyčejné Savo Originál (do bazénů) řekla bych, že funguje o něco líp a vodu víc "vybělí"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.