| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

já bych jela.. moře dítěti udělá dobře, tedy v případě, že už bude zdravé, febrilní křeče má kde kdo, pokud si dobře vzpomínám, tak info od dr je, že se má diazepam dát hned při i malinké teplotě.. aby ke křčečím nedošlo.

Já mám tři děti - se sníženou imunitou, 2 z toho těžcí atmatici a dvě děti mají prudkou alergickou reakci, navíc u syna 4 roky se ani neví, na co ta reakce byla.. u obou dětí to byl syndrom.. a teď si nezvpomenu, ale oteče půlka obličeje, ret a kořen jazyka.. velké riziko udušení.. a přesto s nima k moři jezdíme na 14 dní.. dokonce jsme loni ani nepřeli adrenalinovej pen, původně nám ho dr chtěla dát, ale když pak zjistila, že jedem do chorvatska, tak říkala, že tam je lékařská péče dobrá..
a opravdu docela je, děti naštěstí nepotřebovali, zato já si tam vymkla čéšku. a vezla mě rychlá.. na to, že byla 20 km nemocnice daleko, sanita přijela nezvykle rychle.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.