| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Evko, tak pokud jsi // objevila před chvilkou, jsi v šoku. pořádným šoku!! mě když před rokem a kousek doktor sdělil, že cysta zmizela, ale místo cysty mám miminko... no byla jsem bílá jako stěna, roztřesený nohy, neschopna pohybu. Jak kafe nepiju, dala jsem si celkem silný... naštěstí pracuji jen púřes silnici od mého dr, tak sjem se dobelhala do kanclu, dala si to kafe a vytáhla asistentku ven. Musela jsem to někomu říct, abych se uklidnila. Asi teprve po 2 dlouhých hodinách jsem byla natolik schopna ovládání vlastního těla, že jsem si troufla sednout do auta a dojet za manželem a vzbudit ho a říct mu tu novinku.... v šoku jsem z toho byla asi týden, ale ten největší byl právě ty první hodiny...
no že by se nám třetí miminko nějak zásadně hodilo do rozpočtu a plánů se říct nedá, ale když už ten náš brouček prorazil i tělísko a manželovu údajnou neplodnost... no a teď mi tu žvatlá DADADADADA-AHAŤA-DADADADA ~s~

takže klid, nejdřív se uklidni, prober to s mužem a pak teprve dělej nějaký závěry.

jo aco se týče zdravého dítěte - tak to je přibližně stejný, jako kdyby ti bylo o 10 míň.. v dnešní době prenatální diagnostiky všeho možného by se na spoustu vad přišlo, příroda taky ví co dělá (většinou)...

prostě a ejdnoduše, chápu tvůj šok, vydýcehj ho a pak teprve se rozhoduj co dál. Hodně štěstí, ať už se rozhodneš jakkoliv ~;((

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.