| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

jinak teda...moje babicky, tak ty staly za to...obe...jeste ze jsem u nich nemusela travit prazdniny, mam uzasnou tetu a ta to zvladla za ne. Jinak bych snad radsi volila detsky domov. Stacilo, kdyz nas jednou jedna hlidala. Ja byla tak 4 leta, brachovi bylo 5. Babicka si na hlidani u nas privedla kamaradku. Jen si matne pamatuju, ze jsme v kuchyni tancovali zajicek v sve jamce. s babickou byla sice sranda, ale rada se napila a jeji kamaradka taky. Takze u toho holky popijely. Kdyz prisli nasi domu, a babicka s kamaradkou uz odesly, nezapomenu slova meho bratra....vis mami, priste nam sem babicku nevod. Ja Segru klidne ohlidam, ale babicku s kamaradkou k tomu uz nezvladnu.
U druhe babicky jsem byla na hlidani jen jednou....taktez si dodnes pamatuju vsechno. Hruza. Musela jsem sedet u stolu a stavet si kostky. Babicka moc citu nepobrala, takze na co jsem se zeptala, bylo mi neprijemne odpovezeno. Jidlo bez chuti, zadne mile slovo, jen nevrazivy pohled. Nechapu, jak v tomhle mohla ma matka vyrust a jeste byt uzasna milujici mama.
No, brzo jsme se naucili prezivat samy doma bez babicek, pokud bylo hlidacich sluzeb treba.
Takze ja jsem vdecna za oboje...nase i tchanovce. V kazdem pripade jsou to milujici prarodice, i kdyz kazdy jinak.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6-6= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.