| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Tak přidej příkrmy, ne? Moje děti ani jedno nepily UM, na co? Starší se odtavila po dvou rýmých v 16 měs., mladší má 17 a kojí se jednou nad ránem a chodí si cucnout, ale to moc nevypije. Nad ránem se napije normálně. Obě kojeny plně, tak do těch 8-10 měs pomaličku (asi podle současných plánu s dvouměsíčním zpožděním s doporučeným zaváděním). Malý nebyl až takový jedlík jako dcera a tak měl takové asi tři měsíční období, kdy odemně pil fakt málo - první bylo kolem 8 měsíce, kdy prostě neměl čas se kojit a taky se mu nechtělo tahat :). Jednodušší bylo se napít z pítka a najíst kaše (to zvládal sám), bylo to rychle a bylo to nové a zajímavé...co nějaké prso. Ale v noci ve spánku se napil, když jsem přiložila k prsu a tak jsme překlepali 8 měsíc, to samé byl 10 měsíc, a to samé asi tak v roce a čtvrt. Třeba když jsem pryč, jsem ani pár dní nekojila, ani neodsávala a mlíko normálně pak bylo. Takže záleží jestli chceš kojit, tak prostě přidej na vydatnějších příkrmech a koj tak nějak přiměřeně situaci, nehrot to. Pokud nechceš bude teď lehké odstavit. Já chtěla kojit určitě přes rok, ideálně do roku a půl a déle... (kojení a můj imunitní systém v tuto chvíli dokážou udržet mou nemoc na uzdě :) ).

Zkus mrknout na nějakou zradvou výživu - tam dostaneš inspirací na různé kaše a zajímavá jídla, které můžou už takoví prckové a dodá jim to ty správné živiny, které v konvenční stravě opravdu moc nejsou!!! Bacha na to. Třeba namátkou jimejinak.cz nebo tak nějak. Omrkni v kterých obiloviných je co a strídej, ono každý večer "krupička" není fakt pro výživu ideální, ale spousta maminek si myslí, že to je suuuper bašta pro mimina :(. Ony jsou různé kaše s různou sytivostí, zkus si třeba uvařit normální rýži a rýži natural - to je tak diametrálně odlišný rozdíl v nastupujícím pocitu hladu, že jsem nechápala! Za to jsem pochopila jak číňan přežije na misce rýže denně....jo zasytí ho i na 8 hodin s přehledem...a tak to je i s jinými obilovinami a podobnými "zdravými" věcmi. To co známe my z vymílané bílé mouky se hrozně rychle stráví, cukry nastoupí do krve....no a pak je rychle hlad :). To je laicky jak to mám načteno a vyzkoušeno na sobě. Tak zkus.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.