| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mám také rodiče, který svou rodičovskou lásku podmiňuje. Rodičovská láska je bezpodmínečná. Neplatí tady, že když se budeš chovat tak a tak, když budeš mít takové a takové zaměstnání, když si vybereš takového partnera, budeš mít takovou sexuální orientaci apod. - budu tě mít rád. To je vydírání, nikoliv láska.
Je možné, že je jeden z rodičů zabedněný sobec, ale ten druhý tomu NIKDY nesmí ustupovat. Zůstat s manželem za cenu, že ztratím syna? Ne, děkuji.
V případě zakladatelky bych manželovi oznámila, kdy syn přijede domů a pokud by se mu to nelíbilo, může se na těch pár dní, či týdnů odstěhovat. V žádném případě bych se s ním pokoutně nesetkávala mimo domov. Proč by mělo mé dítě trávit volný čas po návštěvách jen proto, že má jeho otec problém? A když bych si za ním chtěla udělat výlet, tak se vším všudy.
Manželovi bych navrhla návštěvu psychologické poradny. Nechce a svůj problém popírá? V tom případě mu já ani jeho dítě nestojíme ani za 1 hodinu jeho času - více by návštěva psychologa nezabrala.


Mmch. můj syn má zálibu a v dohledné době i povolání, které se absolutně neshoduje se světonázorem mého muže.
Nechce se o tom bavit, syna shazuje a rovněž si nepřeje, aby u nás bydlel. Nutno podotknout, že má manžel smůlu. Syn je tady doma. Tohle je potřeba říci nahlas a stát za dítětem od samého začátku.
Cítím potřebu dítě podpořit.
V momentě, kdy jej zavrhne druhý rodič, je tato potřeba ještě silnější. Dát dětem najevo, že stojíte za každých okolností za nimi a jejich volbu akceptujete.
Nemohla bych žít s pocitem, že jsem ,,pro klid v rodině,, hodila přes palubu své dítě.
Věřím zároveň tomu, že když tohle citlivý člověk udělá, podepíše se to v budoucnu na jeho zdraví.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 7+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.