| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jednou jsem pozorovala delnika, jak si bere nekolik spulek draheho dratu. Normalne jedna spulka vydrzi na 2 tydny, treba. (material prodavam.)
On tam byl novy, neznal me, podival se na me a rika: tohle je dobry na plot.Pak mi ukazal kapsy a rekl, ze ty nyty tam se hodi na strechu, pasky do koupelny na izolace a tak dale. Normalne z toho byl schopen postavit dum. Ja jsem mu jen rekla, ze jeste jednou a pak to budeme resit. Tak nevim, ale kdykoliv me potka, ukazuje mi prazdne kapsy. Jednou tak rozkradli jisty druh dilu, protoze zjistili, ze pasuje misto petikoruny do kafe automatu. Meli jste videt tu firmu, kdyz prijela do celeho arealu vybrat trzby..

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.