| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

"Chlap nesexuje a jeho žena má milence, ovšem manželství je jinak dobré"

Margot,
jsem asi povrchní pipina, ale nepokládám takové manželství za dobré. Imho vše souvisí se vším, špatný nebo neexistující sex mívá své příčiny, jakož i následky v dalších aspektech života.
Ad ochrnutý a/nebo impotentní partner - neexistují jen koitální praktiky, pokud mám svého partnera ráda, mám o něj zájem, tak hledám způsoby, jak by to šlo, ne důvody, proč to nejde. A pokud způsoby selhaly a fakt to nejde, pak by to podle mě stejně do budoucna chátralo.
Obecně - když je to teda altruistická a prospěšná věc, proč tedy lidi své milenecké eskapády tají? Proč ne ve stylu:

"Aničko, každý pondělí a čtvrtek mám sex s tvým Honzou, to víš, řekla jsem si, že musím udělat něco pro obecné blaho. Nejdřív jsem myslela, že budu pomáhat v psím útulku jako Lucka nebo předčítat důchodcům jako Helča, ale pak jsem se rozhodla, že radši přispěju k vaší rodinné pohodě a dopřeju ti uvolněného, dobře naladěného manžela."
"Jé, Maruško, to je hrozně fajn, Honza už to zkoušel s Katkou, ale to nějak nebylo ono, tohle by mohlo klapat. Jo a večer se stavím pro třešně, bude se ti to hodit?"

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.