| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Znám pár žen, které koketovaly s druhým těhotenstvím tak dlouho, až jim klimakterium zaklepalo na dveře. Pak už byl konec představám, konec větám typu - ještě mám čas. Prakticky v jednom momentě si uvědomily, že už tu možnost volby mít nebudou. Pak bohužel znám i ty, které o své jediné (dospělé) dítě přišly. Přiznám se, že i jejich osud mne utvrdil v tom, že pokud je žena schopná dítě porodit a vychovat, neměla by si hledat důvody, proč druhé dítě nemít. Představa, že jsem po dvaceti letech mateřství ze dne na den bezdětná je pro mne daleko horší, než život se dvěma dětmi ve stylu z ruky do huby. Navíc nežijeme v lokalitě hladomoru. Nikdo tu hlady neumře a děti na ulici také nežijí. Nemít druhé dítě z důvodu, že je chlap neschopný, či neochotný lépe zabezpečit rodinu? Kde je psáno, že si s další partnerkou nepořídí tři děti? Jen ty už budeš mít smůlu.....

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.