| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Mandelinko, tak urcite necvici vsechny deti, ale kazde druhe ano. A doktorky tu maji lide ruzne... Je jasne, ze zdrave deti cvicit "preventivne" nemaji, vazneji nemocne urcite cvicit maji a pozitiva prevazi negativa. Ale co prave ty deti "mezi"...
Jiste, ze jsem cvicila, protoze mi to rekla fyzioterapeutka, dle meho odbornice dobra. Ale i tak ve me hlodalo, jestli je to opravdu nutne, jestli by to nebylo dobre i bez toho, jen treba pozdeji...
Ono je taky cvik a cvik, mela jsem jeden, pri kterem dite sice breci, je zafixovane, mackate ho nekde, ale neni to nejaky brutus (ten cvik), pak jsem mela jiny, ktery jsem tezce nedavala - miminko clovek v podstate zalehne v jemu velmi neprijemne pozici a jeste macka na x mistech, hruza~d~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.