| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Napíšu vlastní zkušenost. V osmi týdnech syn asymetricky stáčel hlavičku. Domluvila jsem si rychle vyšetření na rehab. klinice. Vyšetřil ho primář, důkladně, malý neplakal, byl u toho v pohodě. Primář řekl, že je to v normě, ale pro jistotu si nás pozval na třech měsících na kontrolu. Tam nás vyšetřovala rehabilitační sestra, která shledala, že není v normě, měl by už dělat to a to, měl by přitahovat nožky, otáčet se apod. Hned zavolala primáře, bylo to jako by malému šlo o život. Hrozný stres, všechno rychle rychle. Primář se ho dotkl a jak to bylo všechno takové negativní, syn řval a řval. Já jsem ho vzala, už jsem jim ho nepůjčila (ukonejšila jsem ho až venku před klinikou). Primář striktně nařídil cvičení vojtovky. A začal mne strašit, že když nebudu cvičit, syn se nebude dobře vyvíjet. A ještě mi vynadal, že dítě váží deset kilo. Už jsem tam nešla. Takový přístup byl pro mne hraniční. Poradila jsem se s pediatričkou, která doporučila na vojtovku nepřistupovat s tím, že rehailitační pracovníci mají často v oku ideální stav, nepřihlížejí moc např. k tělesné hmotnosti dítěte. Moje dítko bylo prostě línější... Takže já bych votovku cvičila s dítkem, které má opravdu problém, a veliký. Nikdy s dítětem, které je možná maličko zopžděné a už vůbec ne preventivně. To se mi zdá jako šílenost!

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.