| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lído,

mám podobnou zkušenost už z té základky, tedy až na to, že intro/extro jsme tam byli tak půlnapůl.

Nejvíc výhrad k třídám a školám pro nadané nebo výběrovkám (tedy spíš specializovaným školám na určitý obor) mají ti, co ničím takovým neprošli ani oni, ani jejich děti.

Já jsem tedy prošla šikanou i ve výběrovce, ale zatímco v té předchozí mě šikanovali kvůli brýlím, že jsem šprt, že moji rodiče nejsou ve straně, že moje ségra se nesnáší s jinou cvičitelkou ze Sokola, že nemáme práchy, že mám starší rodiče, že jsem chodila do jiné školky (první dva roky třískaná ve škole a hlavně mimo školu spolužačkou, další dva roky šlo spíš o psychický teror a rozšíření právě na Sokol, kam taky chodila), tak ve výběrovce bylo rozhodující, že jsem byla skutečně trochu jiná, s jinými zájmy a navíc výrazně nehezká - neženská, na rozdíl od spolužaček....

Prašť jako uhoď pro mě, co se týče lidí....jen v té výběrovce jsem měla alespoň tu matiku a zájmové útvary bez spolužáků....takže bylo kam utýct....

Nejsem nijak mimořádně nadaná...ale za tu matematickou třídu (a že mě museli přemlouvat, ani ne rodiče, jako spíš sourozenci tlačili) jsem prostě ráda...bez ohledu na to, jak zle mi v tom kolektivu bylo.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 6+0= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.