| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Jo, doma jsem asi rok po škole tak nějak občas přespávala, naši měli malý byt, měla jsem mladší sourozence, který jsem pochopitelně kazila svým příkladem a tak bylo bezpečnější se doma moc nezdržovat. Ale protože jsem tam mohla přijít kdykoli, tak v podstatě mi přišlo normální platit - naši mi stejně vysvětlili jasně, že pětikilo zas není tak moc - to jsem uznala, někde bydlet musím a hledat si něco svého, stálo by to víc.
Když jsem odešla pracovat z domu a doma trávila tak 2 dny v měsíci stylem - ahoj, jsem doma, jak se máte a zas vypadla, protože prádlo a všechno jsem si prala v práci, tak stále jsem vozila to pětikilo na bydlení. Když jsem se pohádala s tátou a přestala jezdit úplně a víc stýkala s lidmi tam, kde jsem pracovala, tak mi řekli, že jsem idiotka, proč platím, když tam nebydlím. Tak jsem našim oznámila, že vzhledem k tomu, že se tam nevyskytuji, tak odmítám platit.
Když jsem otěhotněla, tak budoucí manžel měl zažádáno o byt, já byla na nemocenské, tak mi naši jasně řekli, že tím, že jsem přestala platit, jsem přestala být členem jejich domácnosti, ať se postarám sama. Postarali se manželovi rodiče, vzali mě k sobě - i když jednoduchý to taky nebylo, protože jeho matka mě nesnášela. No nic, aspoň jsem nemusela být pod mostem.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.