| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já se ptala, proč se dětem nedává víc prostoru na komunikaci a vlastní názor. Dostala jsem odpověď, že by toho děti nakecaly a nestihla by se výuka.
Moje zkušenost - ne každý dítě má schopnost slušně a jasně vyjádřit svůj názor, je třeba se to naučit, když ve škole, tak to je problém, stojí to čas a pak není čas na to, co je dle osnov třeba. Dále je problém v tom, že děti se pak ptají kolikrát na nepříjemné otázky, dále se dostanou díky otázkám tam, kde učitel nestačí a pro hodně učitelů je toto velmi zdrcující zjištění. Navíc jsou někteří ješitní, kteří nepřiznají, že něco nevědí, tudíž u nich jsou otázky v podstatě zakázány.
Bohužel jsem musela syna naučit heslu - drž hubu a krok, stěžovat si můžeš po splnění úkolu. A on dodal - to je však pozdě a zbytečné.
Takže on je naučen - rozhodně se nikoho z učitelů na nic neptat, protože on neumí odhadnout, zda dotaz je tzv. v rámci výuky a zda učitel toto ví a taky neumí odhadnout situaci, kdy přesně se má zeptat, protože ne každá situace je vhodná. A už ho nebavilo toto všechno sledovat.

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.