| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat názor k dotazu Nevěra partnera

Vážený pane doktore, mám problém jako asi každý kdo Vám Tady píše :(
Mám přítelkyni je jí sedmnáct a já jsem její první vážnější vztah a ona můj taky, chodíme spolu rok a pár dní. Jsem její první muž se kterým se milovala, ale ona již moje čtvrtá. byly to mladické nerozvážnosti a sbírání zkušeností. Nikdy jsme si nelhali v základních věcech (malé lži to jo ale nic co by nám nějak ublížilo) ttakže ví o těch dívkách(mrzí mě to a radši bych vrátil čas, protože vždycky mě uhnali jen na to že jsem byl opilý-žádné viny se však nezbavuji). Ztratilla však ve mě veškerou důvěru. Říká, že mě miluje, ale nedokáže se s tím smířit, jsem z toho vážně nešťastný, protože tak jako ji jsem ještě nikoho nemiloval a nevim jak už jí to mám ríct nebo dát najevo,jsem do ní šileně zamilovaný. Vím,že má chyby a já taky, ale snažíme se poznávat, v poslední době je to,ale zvláštní, protože pořád pláče a prostě mi nevěří, já už fakt nevim jak dál. Má problémy i kolem, otec je šíleně žárlivý a bije její matku, odmalička nemá tátu ráda... poradíte mi prosím jak si u ní získat důvěru,někdy jsem tak bliízko a najednou je všechno jinak, je to strašný pocit, tak strašně ji miluji a nevím jak bych jí mohl pomoci. Dal bych za ni život... děkuji Seb

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: NeregistrovanýRegistrovaný
Jméno: (třeba :Lenka Nová, tři dospívající dcery)

E-mail (nepovinné)

Upozornění: u příspěvků neregistrovaných uživatelů jsou zveřejňovány IP adresy. Vaše IP adresa je 10.80.2.253
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 3+2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.