| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

3 těhotenství, 3x jinak na začátku....
1 - bnic mi nebylo, jen teda jak mi po alkoholu nebylo nikdy zle, tak po 2 drincích jsem byla zelená jak sedma, myslela jsem, že obrátím střeva... ale rozdýchala jsem to, o týden později jsem snědla 5 špekáčků opečených na ohni (normálně je nejím, zvracím po nich).. no nedošlo nám to ~t~

2 - bylo mi zle, no spíš jako šoufl, z vůně grilovaného kuřete a ve 2 měsíci mě bylo zle z jakýhokoli jídla... jinak opět nic

3 - bylo mi blbě, zvracela jsem, citlivé bradavky (to vydrželo celou dobu), nepřekonatelná bolest při sexu (to vydrželo i po porodu docela dlouho ~Rv), svalovala jsem to na cystu na vaječníku.... ~t~~t~~t~ cystě je 8 měsíců ~t~~t~~t~

nicméně 2. a 3. těhotenství bylo při "náhle rozházeném cyklu"... ve 2. těh. jsem si udělala těhu test pro sichr, ať neplaším na gyndě... hahahahahaha ~t~~t~~t~~t~
a ve 3. mě to řekl doktro po kontrole UTZ kvůli té cystě... měla jsem tělísko, proto mě to nenapadlo a svalovala jsem to na tu cystu....~t~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.