| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Lucigo~R^~t~~t~~t~

Holky,ještě,že jdou oba do školky,být už Bártík školák,tak bych brečela už dneska~t~~t~~t~

Luci,já vím,moc děkuju,když mi přišla od tebe SMS,tak jsme akorát šli na houby,tak jsem jí přečetla a řekla si,že ti odepíšu později,nu a samozřejmě jsem na to zapomněla~t~~t~

Obrázky jsem sem dávala,abych posunula tu diskusi,co se nám tady objevila,to nebyly naše houby,ale je pravda,že jsme taky našli dost,ale museli jsme vyjet trošky výš do hor,tady dole moc nerostou.

Holky,tak si užijte krásně to 1.září,prvňáčkům přeju šťastný první krok a hlavně hodné paní učitelky.~s~~;((

Laluš a co Ty?Vše OK?

Jinak Luci,máš doma dobrou uklízečku,ještě,že ti ten Martínek zamete.~;)

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.