| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

ahoj holky,

třídím fotky , takže večer se pokusím to sem vtlačit:-)))

nad prvnackem jsem již plakala je to moje posledni dítko miminko co prochazí do další časti života. Dlouho jsem neplakala jelikož muj plač byl rychle vystřídán zdesením nakupu věcí na děti jelikož mi trošku povyrostly .
Tomáš boty32 vyška nevim:-) a kilo 22
Kaja stav bota 48
vyška 183
stav hubeny a nejí , ale žere

dnes peču strudl 3 nohy buchty na plech +boruv.kolač stav zítra večer babi přivali babovku , aby bylo na pondelni rano co do ......držtičky~t~

Tomas jak byl na seznamovacím taboře s budoucími prvnaky je tzv světaznalec, takže vše zna všude byl a kde nebyl tak to nejaky divny ne??!!~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~~t~jde do 1B

ja se osobne už docela teším na 1/9 jelikož jak mel jirka na prazdniny udelat skolni bazen tak jsme ho sorem nevideli, takže bez 2 dnu jsme byla bud s obema nebo aspon s jednim ditkem vždy ja a je to docela už na hlavu:-)už i oni potřebuji řád :-)))))))


no uvidite na fotkach jak vypadaji jak se změnili z miminek a holky i vy to tady zasejte rada se pokocham


a všem přeji pravou nohou kamkoliv 1/9







Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 0+8= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.