| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Ahoj holky,
taky vás jdu pozdravit po delší době. Všem našim prvňáčkům přeji ať se jim ve škole líbí a všechno jim jde. Karolínka se strašně těšila, zatím je spokojená. Taky doufám, že jí to následujících 9 let nepřejde. Zatím jsem z toho nejvíc vyplesklá já....ona už mě dneska posílala ze třídy pryč ~;).U Filípka se letos školka prvně obešla bez slz, tak to snad taky bude dobrý. Prázdniny jsme měli nabitý a strašně rychle utekly. Vždycky když jsem chtěla něco napsat, tak už jsme zase někam jeli....

Hlavně moc gratuluju Lale k těhotenství, mám z toho radost. Je to paráda, že i po tolika letech bude zase na diskuzi nový miminko. Držím palce, ať vše probíhá, tak jak má.

Lucí, máš krásný děti a Martínek myslím jsi celá zmenšená ty :-). Lenky kluky bych vůbec nepoznala...Ty se tedy vytáhli ~8~. Nedávno jsi tu Leni řešila, že má Kája "bříško", no a vida, jaký je to jinoch!
Lillu, vám to taky moc sluší a Bártík se taky hodně změnil. Neboj, se školkou se to poddá. U nás jsou změny učitelek a částečně i kolektivu každej rok. Děti už si tak nějak na to zvykly. Dobrý je, že tam má Mína bráchu, to hodně pomůže.

HOlky školáků, dejte sem prosím tipy na svačiny, nějak nemám fantazii......

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 9-2= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.