| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Přidat odpověď

Já jsem tady dneska sama, tak to jde.

Jinak Jaru, zapomněla jsem reagovat. Je to síla, takhle ve školce dostávat úkoly. I děti ve škole mají první týden méně hodin, aby se naučili vnímat a být pozorní, učitelé k nim také tak přistupují, najíždí se pomalu, ještě se říká, že by se ve školce neměli nic moc učit, že je to pak ve škole nebude bavit.
Je to hezké, že se jedná o start, ale nějak moc brzy, ne? Ať to s nimi trénují ve školce a doma je nechají dýchat, však úkolů ještě bude mít, až ho to bude mrzet.

Dávám příklad ze včerejšího dne od Lucky - 5. třída:
- výhody a nevýhody nepravidelného tvaru kontinentu Evropy - strávili jsme nad tím s manželem a okolím 2 dny, nikdo nic neví, nikdo nic nevymyslel, ani google a teď babo raď!!!!Kdyby to bylo jako Evropy takové, ale né tvaru ~q~~q~~q~~q~

Předchozí 

Tip: Chcete uveřejnit zajímavou informaci také na hlavní straně Rodina.cz?
Autor příspěvku: Registrovaný
Do této diskuze mohou přispívat pouze registrovaní uživatelé.
Název:

Text:

Pokud nejste robot, odpovězte na otázku: 8-4= 
:-) ~:-D ~;) ~;(( ~:( ~k~ ~j~ ~f~ ~g~ ~Rv ~R^ ~s~ :-© ~l~ ~m~ ~n~ ~o~ ~p~ ~q~ ~2~ ~t~ ~v~ ~w~ ~x~ ~y~ ~z~ ~a~ ~b~ ~c~ ~d~ ~e~ ~h~ ~3~ ~4~ ~5~ ~6~ ~7~ ~8~ 
Pravidla diskuzí:
Je nepřijatelné vkládat příspěvky, které jsou neplacenou reklamou (chcete-li reklamu, kontaktujte redakce@rodina.cz), které jsou urážlivé, vulgární, rasistické nebo v rozporu se zájmy serveru Rodina.cz. Redakce si vyhrazuje právo takové příspěvky odstraňovat.

Přečtěte si pečlivě úplná pravidla diskuzí.

Komerční sdělení

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.